Katılımcılar

 

Kanada Kültür Merkezi olarak Canada Edu Days’e Özel Olarak; Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılım Sağlayan Öğrencilerden Eğitim Başvurularında Danışmanlık Hizmet Bedeli Alınmayacaktır ! Kupon Kodunuzu Girişte Almayı Unutmayın. 

 

Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Online Kayıt Zorunludur. 

 

Kanada Kültür Merkezi olarak Canada Edu Days’e Özel Olarak; Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılım Sağlayan Öğrencilerden Eğitim Başvurularında Danışmanlık Hizmet Bedeli Alınmayacaktır ! Kupon Kodunuzu Almayı Unutmayın. 

Yer:

Hilton Istanbul Bosphorus (Hilton/Harbiye)

Tarih:

19 Ekim 2019 Cumartesi,

20 Ekim 2019 Pazar

Saat:

12:00 – 18:00

Canada Edu Days Katılımcı Okullar

Kanada liseleri, dil okulları, kolejler ve üniversitelerin katılımıyla gerçekleştirilecektir. Canada Edu Days’e katılmak için lütfen online başvuru formunu doldurunuz.

University Of Manitoba

1877 yılında eğitim yaşamına başlayan University Of Manitoba, 30.000’i aşkın öğrenciye eğitim vermektedir. Dünya’nın en iyi 250 üniversitesi içinde, Kanada’nın en iyi 10 üniversitesi içinde yer almaktadır. Canada Edu Days’e katılarak bire-bir görüşme şansını elde edin.

 

Fieldstone School

Fieldstone School, 19-20 Ekim sizin için Canada Edu Days’de!

 

University Of Canada West

British Columbia eyaletinde yer alan üniversite; Başarılı eğitim programlarını Türkiye’deki öğrencilerle paylaşmak için Canada Edu Days’e katılıyor.

 

OTTAWA District School Board

Ottawa District School Board, Kanada-Ottawa’daki devlete ait liselerin kaydını ve kabulünü gerçekleştiren yetkili kurumdur. Sizinle tanışmak için Canada Edu Days’e katılıyor.

Braemar College

 Kanada’nın en popüler kolejleri arasında yera lan Braemar College, Kanada Eğitim Günlerinde!

 

Seneca College

Kanada’nın en seçkin kolejleri arasında yer alan Seneca College, Kanada Eğitim Günleri için İstanbul’da!

 

Upper Madison College 

Kanada’nın en iyi liseleri arasında yer alan Upper Madison, Kanada’da eğitim fırsatlarını tanıtmak için Canada Edu Days’e katılıyor.

 

 

ILAC Language School

Toronto ve Vancouver gibi önemli lokasyonda yer alan ILAC dil okulları, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda birçok program sunuyor.

 

ILSC Dil Okulları

3 farklı lokasyonda hizmet veren ILSC  dil okulları, Toronto, Vancouver ve Montrealde eğitim vermektedir. Yetkililerle bire-bir görüşme yapmak için Canada Edu Days’e katılabilirsiniz.

 

Durham College

 Öğrencilerin tercih ettiği kolejler arasında yer alan Durham College, Türkiye’deki öğrencilerle tanışmak, eğitim fırsatlarından bahsetmek için Canada Edu Days’e katılıyor.

 

College of New Caledonia

British Columbia eyaletinde yer alan College Of New Caledonia, Türkiye’deki öğrencilerle tanışmak için 19-20 Ekim tarihlerinde İstanbul Harbiye Hilton Otelde!

 

Red River College

20.000’i aşkın öğrencinin eğitim aldığı Red River College, Canada Edu Days için Türkiye’ye geliyor.

 

Fanshawe College

Kanada’nın en popüler kolejleri arasında yer alan Fanshawe College, birçok farklı programda öğrencilere eğitim fırsatı sunmaktadır. Ekonomik ve başarılı eğitim programlarıyla dikkat çeken Fanshawe College’da eğitim aldığınız süre boyunca birçok farklı avantaja sahip olacaksınız.

 

Humber College

50.000’i aşkın öğrencisiyle eğitim imkanları sunan Humber College, Canada Edu Days’e özel olarak İstanbul’a geliyor!

 

Niagara College

 Kanada’nın en seçkin okulları arasında gösterilen Niagara College Kanda Eğitim Günleri için 19-20 Ekim tarihlerinde İstanbul’da!

Langara College

Langara College yetkilileriyle 19-20 Ekim tarihlerinde Kanada Eğitim Günlerinde!
St Lawrence College
1967 yılında kurulan St Lawrence College, birçok farklı alanda başarısını kanıtlamış, Kanada’nın en popüler kolejleri arasında yer almaktadır.
Conestoga College

Kanada’nın seçkin kolejleri arasında gösterilen Conestoga College, Kanada Eğitim Günlerinde!

Toronto School of Management

İşletme ve yöneticilik alanında öğrencilere eğitim programları sunmaktadır. Kendinize değer katmak ve tüm dünya’da geçerli olan bir diploma sahibi olmak için tercih edebilirsiniz.

Kanada Kültür Merkezi olarak Canada Edu Days’e Özel Olarak; Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılım Sağlayan Öğrencilerden Eğitim Başvurularında Danışmanlık Hizmet Bedeli Alınmayacaktır ! Kupon Kodunuzu Girişte Almayı Unutmayın. 

 

Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Online Kayıt Zorunludur. Lütfen Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurunuz.