Katılımcılar

ILAC

Kanada’nın en saygın dil okulları arasında yer alan ILAC, popüleritesi ve Türk öğrencilere sağlamış olduğu eşsiz avantajlarla birlikte Kanada Kayıt Günlerinde yerini aldı.

Algonquin College

Kanada’nın en köklü kolejleri arasında yer alan Algonquin College, Canada Edu Days için Türkiye’ye geliyor. Kanada’nın kalbi Ottawa’da yer alan Algonquin College, eğitim sonrasında yüksek oranda iş yerleşimine sahiptir.

Fanshawe College

Kanada’nın en popüler kolejleri arasında yer alan Fanshawe College, birçok farklı programda öğrencilere eğitim fırsatı sunmaktadır. Ekonomik ve başarılı eğitim programlarıyla dikkat çeken Fanshawe College’da eğitim aldığınız süre boyunca birçok farklı avantaja sahip olacaksınız. Eğitim alırken yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı ve ardından tanınacak olan göçmenlik hakkı tanınmaktadır.

 

Universty Of Manitoba

1877 yılında faaliyete geçen ve dünya’nın en iyi üniversiteleri arasında gösterilen Universty Of Manitoba, öğrencilerimize eşsiz imkanlar sunuyor. Sunulan eğitim programlarının yanı sıra sağlanan yarım zamanlı çalışma izni, eğitim sonrası göçmenlik ve vatandaşlık hakkını düşündüğümüzde Universty Of Manitoba’ya seçmenin avantajlarını daha iyi anlayabiliriz.

Pickery College

Kanada’nın en seçkin kolejleri arasında yer alan Pickery College, Kanada Kayıt Günlerinde! Ücretsiz katılın.

St. Lawrence College

Kanada’nın en başarılı kolejleri arasında gösterilen St. Lawrence College, Kanada Kayıt Günleri için Türkiye’de!Bir Cevap Yazın