Kanada Liseleri

Kanada’da lise eğitimi için başvurularınızı Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla GÜVENLE YAPın! Sadece kayıt aşamasında değil, öğrencinin tüm eğitim yaşamı boyunca yanında olacağımız hizmetlerimizden faydalanın.

 Mutlu ve başarılı bir geleceğe atılan en önemli adımlar gelişim çağında başlamaktadır. Kişinin vizyonu, geleceğe bakışı bu yaşlarda gelişmektedir. Türkiye’deki özel lise ücretlerine yakında ücretlerle, Kanada liselerinde eğitim alabilirsiniz. 

 Kanada liseleri devlet ve özel okullar olarak ikiye ayrılmaktadır. Kanada vatandaşlarının %91’i devlet liselerini tercih etmektedir. Kanada liseleri,Kanada vatandaşlarına ücretsiz yabancılara ücretlidir. Ücretler bölge,eyalet ve okullara göre değişiklik göstermektedir.

 Ortalama bir rakam söylemek mümkün değildir, her bütçeye uygun eğitim mevcuttur. Kanada da bazı bölgelerde Fransızca dersi verilmektedir. Bu öğrencinin kalacağı eyaletin kurallarına göre değişiklik gösterir. Kanada liselerinin tamamında bilim ve fen sınıfları mevcuttur.


Detaylı bilgi almak ve seminerimize kayıt olmak için aşağıdaki BİLGİ FORMUNU DOLDURabilirsiniz.Bir Cevap Yazın