Kanada Dil Okulları

 Kanada dil okuluna kaydınızı Kanada Kültür Merkezi kalitesi ve güvencesiyle gerçekleştirin. Detaylı bilgi için 0212 252 90 35-36 numaralarıyla irtibata geçebilir, aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. 


Özellikle son yıllarda dil eğitimi alanında tercih edilen ülkelerin başında Kanada yer alıyor. Kanada dil okulları hem ekonomik hemde kaliteli eğitim fırsatı sunmaktadır.

 Neden Kanada Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

Dünyanın en yaşanılabilir ülkeleri arasında yer alan, suç oranının yok denebileceği kadar az alan ülkede eğitim alma fırsatına sahip olacaksınız. Haliyle eğitim sisteminin başarısını tahmin etmeniz zor olmayacaktır. Özellikle Kanada dolarının, Amerikan doları ve İngiliz Sterlininden daha düşük kura sahip olması bir başka avantajıdır.

Group of young people with hands together – teamwork concepts

Kanada Dil Okullarına Ne Zaman Kayıt Olabilirim ?

Merkezimiz ile kaydınızı gerçekleştirdiğiniz takdirde her hafta pazartesi açılan kurslara katılım sağlamanız mümkündür. Yapmanız gereken tek şey: Merkezimizle iletişime geçmek.

Kanada Dil Okullarında Eğitim Alırken Çalışabilir Miyim ?

En sık sorulan sorulardan biriside çalışma izni hakkında olmaktadır. Ne yazık ki Kanada dil okullarında eğitim alırken çalışma iznine sahip değilsiniz.

Detaylı bilgi almak ve seminerimize kayıt olmak için aşağıdaki BİLGİ FORMUNU DOLDURabilirsiniz.

 Bir Cevap Yazın